1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Kontakt
  8. Rada Rodziców
  9. Mapa Serwisu
  10. RODO

Koncert dla Basi

opis niedostepny
opis niedostepny

 

 

 

 

 

 

 

9 marca uczennice naszej szkoły kolejny raz wzięły udział w koncercie charytatywnym zorganizowanym w Szkole Podstawowej w Zaborzu. Dochód z koncertu przeznaczony jest na leczenie i rehabilitację nauczycielki języka polskiego w tej szkole, pani Barbary Warzechy. W koncercie wzięli udział uczniowie wszystkich gminnych szkół oraz zespół złożony z dyrektorów gminnych placówek oświatowych, na których czele stanęli wójt gminy – pan Mirosław Smolarek oraz zastępca wójta – pani Halina Musiał. Koncert ten był wstępem do wzruszającej muzycznej opowieści przygotowanej przez wielorodzinny zespół HOPE ALIVE z Niemiec. Ta trzydziestoosobowa grupa już po raz czwarty odwiedziła Oświęcim, a swój koncert oparła o niezapomniane przeboje zespołu ABBA.

W tym wielkim wydarzeniu naszą szkołę reprezentowały: Emilka Kramarczyk z klasy 4b, oraz Weronika Cichoń, Julka Mazur i Oliwia Skęczek z klasy 6a. Wszystkich zebranych oczarowały one strojami regionalnymi, w które były ubrane.

Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Nowy rok szkolny rozpoczęty!2 września wróciliśmy do szkoły.
Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
Interhead.pl