Królewskim szlakiem

28 maja klasa V wyruszyła na wycieczkę. Tym razem podróżowała do Niepołomic, Wieliczki i Krakowa. Najpierw odwiedziła Zamek Królewski w Niepołomicach, gdzie zwiedziła wystawę łowiectwa i myślistwa. Później prześledziła historię fonografii, oglądając ekspozycję w  Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa. Na koniec pierwszego dnia udała się do Puszczy Niepołomickiej, gdzie pod opieką leśniczego odbyła spacer po lesie, a następnie relaksowała się zabawą na polanie. Po zakwaterowaniu w hotelu w Wieliczce klasa V wybrała się na wieczorny spacer, podczas którego podziwiała malowidło 3D pt. "Solny świat" znajdujące się na płycie wielickiego rynku. Podczas kolejnego dnia pełnego wrażeń uczniowie zwiedzili Kopalnię Soli w Wieliczce i komnaty królewskie na Wawelu. Ostatnim punktem wycieczki był Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema w Krakowie, który stworzył okazję do licznych eksperymentów. Pogoda i humory dopisały, zatem klasa V wróciła do Grojca bardzo zadowolona.
Rekord dla NiepodległejŚwiętujmy razem 100-lecie odzyskania niepodległości! Akcja „Rekord dla Niepodległej”
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu."Mirabelka -kiełkująca historia 100-licy"