Malujemy portret patrona szkoły

Portrety Henryka Sienkiewicza wykonane przez uczniów klas pierwszych
Portrety H. Sienkiewicza

W ramach obchodów Dnia Patrona w grudniu 2009 roku Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs plastyczny "Portret Henryka Sienkiewicza". W kategorii uczniów klas IV - VI wyróżniono pięć prac następujących uczniów: Klaudii Maciągi, Krystiana Bubaka, Dominika Kusia, Filipa Bliźniaka i Wojciecha Nitki.  Otrzymali oni nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy konkursu słodkie upominki. Piękne portrety namalowali również na zajęciach uczniowie klas pierwszych. Wyróżnione prace ozdabiają szkolny korytarz.

Autorzy wyróżnionych prac z klas pierwszych
Wystawa prac uczniów
Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.
Dyskoteka walentynkowa klas I- III
Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."