Mamo trzymaj formę odblaskowo!

29 wrze¶nia 2016 r, odbył się spacer z kijkami pod hasłem " Mamo trzymaj formę odblaskowo!" W tym roku uczestniczyło w nim 41 osób. Uczniowie zachęcili do aktywnego spędzania czasu swoje mamy oraz babcie. Wyposażeni w kamizelki  i elementy odblaskowe wyruszyli¶my na spacer po najbliższej okolicy, by promować noszenie odblasków szczególnie jesieni±. Podczas spaceru napotykani mieszkańcy Grojca  wspierali nasz± akcję  oraz gratulowali pomysłu i kondycji. Najmłodszymi uczestniczkami były Emma Piecha (lat 4) oraz Julia Forys ( lat 5), które chodz± jeszcze do przedszkola. Swoich reprezentantów miały również klasy : I ( Ewa M±kina) IIa (Bartosz Płaczek, Jakub Kolasa, Jakub Mrozik) IIb ( Kinga Domżał, Roksana Gryz, Mateusz Kula, Daniel Pawełczyk, Kacper Piecha, Hanna Płonka, Kacper Płonka, Maja Sołtysik), IIIa ( Bartosz Kula), IIIb (Weronika Żurek, Marika Możdzeń, Daria Nitka, Tomasz M±kina, Kornel Chowaniec, Kacper Bębenek), IVb (Julia Bębenek). Każdy uczestnik dotarł do celu  i przebył trasę około 5km. Mił± i zdrow± niespodziank± były soczyste jabłka z sadu Państwa Domżałów. Gdy dotarli¶my na miejsce panował już zmrok i wtedy efekty noszenia kamizelek odblaskowych były bardzo widoczne. Organizatorka  akcji  Małgorzata Chwierut serdecznie dziękuje wszystkim za zaangażowanie i po¶więcony czas.

No¶my odblaski - ¶wiećmy przykładem !

Julia ( lat 5) z mam± - wytrwały do końca
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dzi¶ patriotyzm" rozstrzygnięty!
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowi±zywać Rozporz±dzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zwi±zku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Biała Szkola