Międzynarodowy Dzień Książki Dziecięcej

Łukasz Zabdyr
Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki Dziecięcej uczniowie klas trzecich uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez znanego ilustratora Łukasza Zabdyra. Z radością przyjęli  zaproszenie  organizatora, czyli  Gminnej Biblioteki w Grojcu. Pod czujnym okiem Mistrza doskonalili umiejętności plastyczne, ale przede wszystkim poznali wspaniałego człowieka z pasją i ogromnym poczuciem humoru. Każdy uwierzył, że warto pilnie ćwiczyć, by spełniać marzenia.Wystarczy przecież tylko chcieć.Na zakończenie gość obdarował wszystkich wspaniałymi prezentami.- "błyskawicznymi rysunkami na życzenie", które będą dla wszystkich cenną pamiątką. Dziękujemy!
Błyskawiczne
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!