Międzynarodowy Dzień języka Ojczystego

21 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Klasa VIb wybrała się w tym terminie do biblioteki w Grojcu, by uczestniczyć w warsztatach poświęconych polszczyźnie.  I tak uczniowie poznali historię tego święta, bawili się polskimi frazeologizmami, ćwiczyli dykcję, czytając  łamańce językowe, bogacili słownictwo poprzez lekturę wierszyków Agnieszki Frączak z tomiku zatytułowanego "Banialuki". Zabawa językiem może być ciekawa! Dziękujemy pani Katarzynie Chowaniec - Bakalarskiej za zaproszenie!
Jadłospis
Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.