Mikołaj obdarował uczniów prezentami

Mikołaj miał dzielnych pomocników
Mikołaj w towarzystwie  pomocników przybył  do naszej szkoły. Brak śniegu nie ułatwiał dzielnym reniferom zadania.Prezentów było dużo, jednak uśmiechnięte buzie uczniów pozwoliły  szybko zapomnieć o zmęczeniu.W miłej i serdecznej atmosferze mikołaj wysłuchał piosenek, podziwiał swoje portrety. Nie zabrakło też pytań o zachowanie. Oczywiście wszyscy byli grzeczni i zapraszali gościa w przyszłym roku. Dziękujemy Mikołaju!
klasy I
klasa II
klasa IIIb
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).