Mikołaj obdarował uczniów prezentami

Mikołaj miał dzielnych pomocników
Mikołaj w towarzystwie  pomocników przybył  do naszej szkoły. Brak śniegu nie ułatwiał dzielnym reniferom zadania.Prezentów było dużo, jednak uśmiechnięte buzie uczniów pozwoliły  szybko zapomnieć o zmęczeniu.W miłej i serdecznej atmosferze mikołaj wysłuchał piosenek, podziwiał swoje portrety. Nie zabrakło też pytań o zachowanie. Oczywiście wszyscy byli grzeczni i zapraszali gościa w przyszłym roku. Dziękujemy Mikołaju!
klasy I
klasa II
klasa IIIb
Dyskoteka walentynkowa klas I- III
Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.
Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."