Mikołaj pamiętał o grzecznych uczniach

Mikołaj nigdy nie zawodzi. W tym roku przybył do nas w asyście ślicznych aniołków. Ten niezwykły gość na początku przypomniał postać Świętego Mikołaja, biskupa słynącego z ogromnej dobroci i umiejętności dzielenia się z innymi. Następnie przystąpił do rozdawania prezentów. Tego dnia wszyscy byli wyjątkowo grzeczni. Zaśpiewali nawet piosenkę dla Mikołaja, aniołki miały więc mnóstwo pracy podczas wręczania upominków. Spotkanie przygotowała pani Joanna Miłoń.

Rozstrzygnięto również szkolny konkurs  literacki " List do Mikołaja". Mikołaj odczytał skierowane do niego listy zamieszczone na szkolnym korytarzu. Szczególną uwagę zwrócił na te, w których nadawcy troszczyli się także o innych i zadbali o estetykę prac. Wspólnie z organizatorką konkursu Małgorzatą Chwierut przyznali następujące miejsca:

I miejsce : Hanna Płonka z IIIb

II miejsca: Oliwia Kuśnierz z IIIa,  Julia Noworyta z IIIb, Piotr Włoszek z IIIb, Jakub Mrozik z IIIa, Emilia Kramarczyk z IIIb

III miejsce: Paweł Płonka z IIIa

Wszyscy autorzy listów zostali  nagrodzeni drobnymi upominkami.

Bądźmy dobrzy i mili dla siebie przez cały rok

klasa Ia wraz z wychowawczynią
klasa Ib
Klasa Ib wraz z wychowawczynią
klasa IIa
Klasa IIIa wraz z wychowawczynią
Klasa IIIb
Klasa IIIc wraz z wychowawczynią
Mikołaj w asyście aniołków
Prace konkursowe
Podsumowanie szkolnego konkursu literackiego
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Kółko historyczne na pikniku kawaleryjskim
Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu."Mirabelka -kiełkująca historia 100-licy"