6 grudnia świętowaliśmy mikołajki. Najpierw odbyły się spotkania w obrębie poszczególnych klas. Tam Mikołaj rozdał prezenty. Później wszyscy uczniowie spotkali się na sali gimnastycznej, by obejrzeć przedstawienie pt. "Kłopoty św. Mikołaja" w wykonaniu kółka teatralnego klas IV - VI. Dlaczego elfy spiskowały? Dlaczego Mikołaj musiał udać się do sanatorium w Ciechocinku? Jak wspaniali detektywi Sherlock Holmes i Watson odkryli intrygę na dalekiej północy? Odpowiedzi na te pytania dostarczyło barwne i wesołe przedstawienie, w którym młodzi aktorzy z pasją zagrali swoje role. Kolejnym punktem programu był pokaz talentów. Nasi uczniowie zaprezentowali się wspaniale- śpiewali, tańczyli, grali na instrumentach muzycznych, recytowali i rysowali. Publiczność gromkimi oklaskami nagradzała utalentowanych artystów.
Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
Międzynarodowy Dzień Kropki
Ogólnopolska Próba Bicia Rekordu w Pierwszej Pomocy