Mistrzowie Czytania 2017

W środę, 4 kwietnia wójt Albert Bartosz  spotkał się z najbardziej aktywnymi młodymi czytelnikami Gminy Oświęcim.  Tytułem „Mistrz Czytania 2017” zostało uhonorowanych  dwoje uczniów naszej szkoły:  Gabriela Bęben z IIIb i  Grzegorz Rękawek z IIIc. Otrzymali oni  dyplomy, upominki oraz bon pieniężny, do zrealizowania w jednej z oświęcimskich księgarń. Słowa uznania przekazały również dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Oświęcimiu Barbara Gasidło  oraz pracownicy bibliotek. Po części oficjalnej czytelnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek do kawiarni "Rapsodia". Gratulujemy !

NOWY SYSTEM EDUKACJI, KSZTAŁCENIE W LICEACH, TECHNIKACH I SZKOŁACH BRANŻOWYCH, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK 2019/2020?, KRYTERIA REKRUTACJI
Teatralna zabawa w Śpiącą Królewnę"
Szkolny konkurs recytatorski " Kurtyna w górę 2019"