My '89

Rok 1989 to dla Polaków ważny przełom. Obrady Okrągłego Stołu i pierwsze częściowo demokratyczne, czerwcowe wybory były krokiem milowym w budowaniu demokracji. Akcja "My '89" jest realizowana w ramach Inicjatywy Rok Wolności, społecznych obchodów trzydziestolecia przemian demokratycznych w Polsce.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian. Szukamy pamiątek, zdjęć, plakatów, ulotek itp.,  ale także czekamy na ciekawe opowieści świadków żywej historii. Osoby chętne do współpracy prosimy o kontakt z nauczycielką historii - Joanną Sałek lub bibliotekarzem - Marzeną Dudek. Akcja przeprowadzona zostanie we wrześniu 2019 roku.

Wyróżnienie dla naszej szkołyRelacja z przeprowadzenia akcji MY 89 zyskała uznanie jury ogólnopolskiego konkursu.
Muzyka słówDwie uczennice naszej szkoły zdobyły wyróżnienia w Powiatowym Konkursie Recytatorskim
Dla bezdomnych zwierzątOdpowiedzieliśmy na apel schroniska OTOZ Animals na Kamieńcu w Oświęcimiu