Na tropie jaskiniowców

Przed zamkiem w Oświęcimiu

Z okazji Dnia Dziecka  uczniowie klasy IIIa przeżyli wiele niezwykłych przygód. Podczas warsztatów zorganizowanych w Muzeum Zamek w Oświęcimiu " Prehistoria - na tropach jaskiniowców" obejrzeli ciekawy film edukacyjny, a następnie przebrani w stosowne stroje  ozdabiali kamienie oraz tworzyli maczugi. W radosnych nastrojach wyruszyli na oświęcimską starówkę, by ochłodzić emocje porcją pysznych lodów. Niestrudzeni podążyli dalej pieszo do Parku Family Fun, gdzie spędzili dwie godziny fantastycznej zabawy. Bardzo dziękujemy Państwu Annie i Piotrowi Piwowarczykom za okazaną życzliwość i serdeczne przyjęcie. To był wspaniały dzień!

Czas na odpoczynek i  pyszne lody
Fantastyczna zabawa w Parku Family Fun w Oświęcimiu
W Parku Family Fun w Oświęcimiu
W Parku Family Fun w Oświęcimiu- skoki na trampolinie
Fantastyczna zabawa w Parku Family Fun w Oświęcimiu
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Kółko historyczne na pikniku kawaleryjskim
Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu."Mirabelka -kiełkująca historia 100-licy"