Na tropie jaskiniowców

Przed zamkiem w Oświęcimiu

Z okazji Dnia Dziecka  uczniowie klasy IIIa przeżyli wiele niezwykłych przygód. Podczas warsztatów zorganizowanych w Muzeum Zamek w Oświęcimiu " Prehistoria - na tropach jaskiniowców" obejrzeli ciekawy film edukacyjny, a następnie przebrani w stosowne stroje  ozdabiali kamienie oraz tworzyli maczugi. W radosnych nastrojach wyruszyli na oświęcimską starówkę, by ochłodzić emocje porcją pysznych lodów. Niestrudzeni podążyli dalej pieszo do Parku Family Fun, gdzie spędzili dwie godziny fantastycznej zabawy. Bardzo dziękujemy Państwu Annie i Piotrowi Piwowarczykom za okazaną życzliwość i serdeczne przyjęcie. To był wspaniały dzień!

Czas na odpoczynek i  pyszne lody
Fantastyczna zabawa w Parku Family Fun w Oświęcimiu
W Parku Family Fun w Oświęcimiu
W Parku Family Fun w Oświęcimiu- skoki na trampolinie
Fantastyczna zabawa w Parku Family Fun w Oświęcimiu
Wycieczka klas VI na Podkarpacie
Wyniki konkursu "Nutka 2019"Ola Chrapczyńska i Gabrysia Bialucha godnie reprezentowały naszą szkołę
Laureatka konkursu "Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie" w WarszawieUczennica klasy ósmej odebrała nagrodę w Warszawie.