Nasze serca są biało - czerwone

Uroczyście obchodziliśmy Święto Niepodległości. Dzieci z kółka muzycznego prowadzonego przez panią Magdalenę Kramarczyk wykonały piosenkę "Jestem Polakiem". Później starsi uczniowie z kółka teatralnego przedstawili program artystyczny, w którym za pomocą ruchomych obrazów zaprezentowali historię Białego Orła od czasów legendarnych przez rozbiory aż do odzyskania przez Polskę niepodległości. Finałem był taniec z biało - czerwoną flagą. Przedstawienie przygotowały panie Joanna Sałek i Monika Basak (scenografia).

Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.