Nasze serca są biało - czerwone

Uroczyście obchodziliśmy Święto Niepodległości. Dzieci z kółka muzycznego prowadzonego przez panią Magdalenę Kramarczyk wykonały piosenkę "Jestem Polakiem". Później starsi uczniowie z kółka teatralnego przedstawili program artystyczny, w którym za pomocą ruchomych obrazów zaprezentowali historię Białego Orła od czasów legendarnych przez rozbiory aż do odzyskania przez Polskę niepodległości. Finałem był taniec z biało - czerwoną flagą. Przedstawienie przygotowały panie Joanna Sałek i Monika Basak (scenografia).

Warsztaty w Portobello
9. Światowy Dzień Tabliczki MnożeniaUdowodniliśmy, że umiejętności matematyczne są przydatne w życiu.
Artystyczne sukcesy naszych uczennicUczennice naszej szkoły zdobyły pierwsze miejsca (w różnych kategoriach wiekowych) w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej.