Nauczycielom także szóstka się należy!

Czternastego października wpisujemy do dziennika

dobre stopnie wszystkim co pracują w szkole.

Za wysiłki i za trudy nikt nagrody nie odmówi,

bo to właśnie  Święto Edukacji Narodowej!

Ref: Chociaż trzeba mieć cierpliwość jak aniołów sto,

i  z uśmiechem przekazywać tyle wiedzy,

Nauczyciel to potrafi bez wyjątku aż do piątku,

no a za to od nas szóstka się należy!

Taka radosna piosenka zabrzmiała podczas akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele Gminy Oświęcim - Mirosław Smolarek i Jacek Mydlarz, a także proboszcz grojeckiej parafii - ks. Józef Zborek i emeryci naszej placówki. Zastępca wójta złożył wszystkim pracownikom naszej szkoły serdeczne życzenia, doceniając codzienny trud nauczania i opieki nad uczniami. Klasy Va i Vb pod kierunkiem swoich wychowawczyń przygotowały program artystyczny, w którym wierszem, piosenką, tańcem i scenkami teatralnymi ukazały życie szkoły. W tym dniu kontynuowano również akcję "Odblaskowa szkoła", w ramach której wręczono nagrody w konkursie "Mister i miss odblasku", w konkursie plastycznym. Dodatkowo klasy przygotowywały plakaty związane z bezpieczeństwem na drodze.

Pokaz odblaskowej mody w klasach I - III
Kółko historyczne na pikniku kawaleryjskim
Dzień Pluszowego Misia
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).