Niechaj ziemię rozśpiewa kolęda

Najpiękniejsze polskie kolędy wykonane przez uczniów naszej szkoły wprowadziły nas w podniosły, świąteczny nastrój. Samorządy szkolne młodszej i starszej grupy wiekowej przygotowały przedstawienie, które w symboliczny sposób ukazało początek astronomicznej zimy. Uczniowie wykonali piękne i pomysłowe kartki z życzeniami, które wręczyli pracownikom szkoły. Wyróżniono uczestników  konkursu plastycznego na najpiękniejszą szopkę, rozstrzygnięto także konkurs na słownik polsko - angielski. Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy. Po spotkaniu na sali gimnastycznej odbyły się wigilijki klasowe. Wszyscy z zaangażowaniem dekorowali stoły, by w zaciszu swoich klas spędzić ze sobą kilka wyjątkowych chwil. Dzielono się opłatkiem, smakowano chałkę z miodem i aromatyczne pierniki...

Żegnaj zimo! Witaj wiosno!Z wizytą w bibliotece.
NOWY SYSTEM EDUKACJI, KSZTAŁCENIE W LICEACH, TECHNIKACH I SZKOŁACH BRANŻOWYCH, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK 2019/2020?, KRYTERIA REKRUTACJI
Sportowy dzień wiosny