Niechaj ziemię rozśpiewa kolęda

Najpiękniejsze polskie kolędy wykonane przez uczniów naszej szkoły wprowadziły nas w podniosły, świąteczny nastrój. Samorządy szkolne młodszej i starszej grupy wiekowej przygotowały przedstawienie, które w symboliczny sposób ukazało początek astronomicznej zimy. Uczniowie wykonali piękne i pomysłowe kartki z życzeniami, które wręczyli pracownikom szkoły. Wyróżniono uczestników  konkursu plastycznego na najpiękniejszą szopkę, rozstrzygnięto także konkurs na słownik polsko - angielski. Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy. Po spotkaniu na sali gimnastycznej odbyły się wigilijki klasowe. Wszyscy z zaangażowaniem dekorowali stoły, by w zaciszu swoich klas spędzić ze sobą kilka wyjątkowych chwil. Dzielono się opłatkiem, smakowano chałkę z miodem i aromatyczne pierniki...

Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Uwalniamy nasze środowisko od zużytych bateriiKonkurs ekologiczny