Niechaj ziemię roz¶piewa kolęda

Najpiękniejsze polskie kolędy wykonane przez uczniów naszej szkoły wprowadziły nas w podniosły, ¶wi±teczny nastrój. Samorz±dy szkolne młodszej i starszej grupy wiekowej przygotowały przedstawienie, które w symboliczny sposób ukazało pocz±tek astronomicznej zimy. Uczniowie wykonali piękne i pomysłowe kartki z życzeniami, które wręczyli pracownikom szkoły. Wyróżniono uczestników  konkursu plastycznego na najpiękniejsz± szopkę, rozstrzygnięto także konkurs na słownik polsko - angielski. Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy. Po spotkaniu na sali gimnastycznej odbyły się wigilijki klasowe. Wszyscy z zaangażowaniem dekorowali stoły, by w zaciszu swoich klas spędzić ze sob± kilka wyj±tkowych chwil. Dzielono się opłatkiem, smakowano chałkę z miodem i aromatyczne pierniki...

Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.
Rekrutacja 2019/2020SZKOŁY PODSTAWOWE – rekrutacja 2019/2020
Akcja 1% dla SzkołyPodaruj nam swój 1%