Nowy rok szkolny rozpoczęty!

Mimo że wrzesień przywitał nas prawdziwie wakacyjną pogodą, należy zapomnieć o odpoczynku i podjąć trud nauki. Dziś bowiem rozpoczął się nowy rok szkolny. Z tej okazji odwiedziłi nas: Wójt Gminy Oświęcim Albert Bartosz, jego zastępca Mirosław Smolarek, Przewodniczący Rady Powiatu Radosław Włoszek i probosz grojeckiej parafii ks. Józef Zborek. Społeczność szkolna była świadkami szczególnej chwili -  ślubowania uczniów klas I. Wójt zwrócił się do najmłodszych z życzeniami wielu sukcesów w nauce. Podkreślił również, że pobyt w szkole to doskonała okazja do zawierania przyjaźni nawet takich na całe życie. Uczniowie klas I otrzymali od Wójta  koszulki odblaskowe, które, miejmy nadzieję często zakładane, przyczynią się do wzrostu bezpieczeństwa. Szóstoklasiści przypomnieli o 76 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Po oficjalnej części uczniowie spotkali się z wychowawcami.

O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
RAZEM NA ŚWIĘTA!