1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Po lekcjach
  8. Kontakt
  9. Rada Rodziców
  10. Mapa Serwisu
  11. RODO

Odblaskowe Sprzątanie Świata

opis niedostepny

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz przyłączyli się do  międzynarodowej  akcji Sprzątanie Świata, która w Polsce odbywa się od 1994 roku. Uczestniczą w niej wolontariacko młodzież szkolna, harcerze, członkowie organizacji ekologicznych, pracownicy firm. Cieszymy się, że z roku na rok pracy jest coraz mniej, ponieważ mieszkańcy Grojca dbają o środowisko. Po  zakończonym sprzątaniu mali ekolodzy spędzili radośnie czas na świeżym powietrzu. Klasy starsze przeszły ulicami Grojca z transparentem "Odblaskowe Sprzątanie Świata", Kamizelki odblaskowe zachęcały wszystkich do troski o bezpieczeństwo w ramach konkursu "Odblaskowa Szkoła". 

klasa 2b
klasa 2b
klasa 1a
Klasa 1a
klasa 1a
klasa 1a
klasa 1a
klasa 1a
klasa 2a
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Dzień Pluszowego Misia
Interhead.pl