Odblaskowy Dzień Chłopaka

Z okazji Dnia Chłopaka uczniowie klas młodszych otrzymali moc serdecznych życzeń od swoich koleżanek i pań wychowawczyń. Opiekunka Małego Samorządu Uczniowskiego pani Magdalena Kramarczyk zatroszczyła się w sposób szczególny o bezpieczeństwo naszych chłopaków i z pomocą uczennic wręczyła wszystkim elementy odblaskowe. Po wykonaniu pamiątkowego zdjęcia wszyscy z radością mocowali je do swoich plecaków. Jest to kolejne przedsięwzięcie  w ramach  konkursu " Odblaskowa Szkoła". Każda klasa wybierała również najsympatyczniejszych chłopców w klasie. Do tego zaszczytnego grona należ:ą:

Eryk Musiałek (Ia), Piotr Włoszek(Ib),Dominik Chyc (Ic),Tomasz Sekunda (IIa), Piotr Snażyk (IIb), Jan Malinowski (IIIa), Paweł Jurecki (IIIb).

Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
Wycieczka klas drugich do stadniny koni "Karino"
Międzynarodowy Dzień Kropki