Odblaskowy Dzień Chłopaka

Z okazji Dnia Chłopaka uczniowie klas młodszych otrzymali moc serdecznych życzeń od swoich koleżanek i pań wychowawczyń. Opiekunka Małego Samorządu Uczniowskiego pani Magdalena Kramarczyk zatroszczyła się w sposób szczególny o bezpieczeństwo naszych chłopaków i z pomocą uczennic wręczyła wszystkim elementy odblaskowe. Po wykonaniu pamiątkowego zdjęcia wszyscy z radością mocowali je do swoich plecaków. Jest to kolejne przedsięwzięcie  w ramach  konkursu " Odblaskowa Szkoła". Każda klasa wybierała również najsympatyczniejszych chłopców w klasie. Do tego zaszczytnego grona należ:ą:

Eryk Musiałek (Ia), Piotr Włoszek(Ib),Dominik Chyc (Ic),Tomasz Sekunda (IIa), Piotr Snażyk (IIb), Jan Malinowski (IIIa), Paweł Jurecki (IIIb).

Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Biała Szkola
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).