Odblaskowy Dzień Chłopaka

30 września, z okazji „Dnia Chłopaka”, dzieci uczęszczające na świetlicę wykonały i udekorowały odblaskowe muszki. Poprzez aktywny udział w akcji „Odblaskowa Szkoła” staramy się nie tylko uczyć, ale również dbać o bezpieczeństwo naszych podopiecznych w drodze do i ze szkoły. Pragniemy wdrożyć uczniów do korzystania z elementów odblaskowych oraz promować wszelkie inicjatywy ograniczające zagrożenia w ruchu drogowym. Udział w wykonaniu odblaskowych muszek sprawił dzieciom ogromną frajdę. Powstałe muszki były nie tylko piękne, ale też, co najważniejsze, odblaskowe.

Odblaskowy Dzień Chłopka przygotowały panie: Magdalena Kramarczyk, Joanna Miłoń i Katarzyna Waszkiewicz.

Wycieczka klas drugich do stadniny koni "Karino"
Jadłospis
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.