Odblaskowy tor przeszkód

Aby promować zasadę bezpieczeństwa i widoczności na ulicy dla uczniów klasy  IVc oraz VII został zorganizowany na lekcji wychowania fizycznego „Odblaskowy Tor Przeszkód”.

Uczniowie wyposażeni w kamizelki odblaskowe pod opieką nauczycieli Joanny Miłoń i Sebastina Smolarka wykonywali  swoje ulubione ćwiczenia sportowe. Poinformowani zostali o zasadach bezpieczeństwa, wzajemnej asekuracji, bezpieczeństwie wykonywania ćwiczeń, współdziałaniu w grupie, co miało przełożenie na sytuacje w ruchu drogowym. Uczniowie w dwóch zespołach: pomarańczowym i żółtym świetnie się bawili pamiętając o przestrzeganiu zasad zdrowej rywalizacji sportowej.

Uwaga!5 marca została uruchomiona nowa strona internetowa naszej szkoły
Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem.