Odblaskowy tor przeszkód

Aby promować zasadę bezpieczeństwa i widoczności na ulicy dla uczniów klasy  IVc oraz VII został zorganizowany na lekcji wychowania fizycznego „Odblaskowy Tor Przeszkód”.

Uczniowie wyposażeni w kamizelki odblaskowe pod opieką nauczycieli Joanny Miłoń i Sebastina Smolarka wykonywali  swoje ulubione ćwiczenia sportowe. Poinformowani zostali o zasadach bezpieczeństwa, wzajemnej asekuracji, bezpieczeństwie wykonywania ćwiczeń, współdziałaniu w grupie, co miało przełożenie na sytuacje w ruchu drogowym. Uczniowie w dwóch zespołach: pomarańczowym i żółtym świetnie się bawili pamiętając o przestrzeganiu zasad zdrowej rywalizacji sportowej.

RAZEM NA ŚWIĘTA!
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej