Ogłoszenia

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Grojcu zaprasza do składania ofert  na przewóz uczniów i dzieci przedszkolnych do Szkoły Podstawowej w Grojcu w roku szkolnym 2017/2018.

Pliki do pobrania:

SP Grojec.pdf (Rozmiar: 543611 bajtów)
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.