Ortograficzne zmagania

Dziś 16 uczniów naszej szkoły pisało IV Małopolskie Dyktando Niepodległościowe. Udział w tym konkursie był dla uczestników okazją do rozwijania zainteresowań humanistycznych, dociekliwości poznawczej: językowej i historycznej, a także do kształtowania patriotycznej postawy. Organizatorzy przygotowali tekst zatytułowany „W przestworzach i na morzu”, który dotyczył wyczynów polskich lotników Dywizjonu 303 walczących w bitwie o Anglię i polskich marynarzy słynnego okrętu podwodnego ORP „Orzeł”. Szkolnym koordynatorem tego projektu jest Joanna Sałek.

RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej