Półkolonia zimowa

Zajęcia odbywają się w godz. 8.00-13.00

W oparciu o baśń Kopciuszek uczestnicy pólkolonii odkrywają jak dobro zawsze zwycięża zło, a pracowitość, zdolności i dobre serce ważniejsze są od bogactwa idącego w parze ze złym charakterem.

W trakcie zajęć dzieci będą m.in. odgrywać scenki, czytać wspólnie fragmenty baśni, wykonywać prace plastyczne. Organizowane również będą wyjazdy na Dni Otwarte Komendy Policji w Oświęcimiu, do Cinema Planet w Oświęcimiu i Biblioteki Galeria Książki w Oświęcimiu.

Wyniki konkursu "Nutka 2019"Ola Chrapczyńska i Gabrysia Bialucha godnie reprezentowały naszą szkołę
Laureatka konkursu "Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie" w WarszawieUczennica klasy ósmej odebrała nagrodę w Warszawie.
Wizyta u"specjalsów"14 czerwca br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Jednostki Wojskowej NIL w Krakowie.