Płynie kolęda nad światem

Program świąteczny w wykonaniu uczniów klasy IV
Program świąteczny w wykonaniu klasy II

22 grudnia zapanował już w naszej szkole iście świąteczny nastrój. Wszystkie klasy spotkały się ze swoimi wychowawcami na kameralnych wigilijkach. Później cała społeczność miała okazję wysłuchać koncertu kolęd w wykonaniu dziecięcej orkiestry dętej z Głębowic. Nie brakło także wspaniałych kolędników z klasy II. Na koniec klasa IV zaprezentowała barwne przedstawienie świąteczne, w którym mieszkańcy piekieł bezskutecznie próbowali zakłócić przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Wspaniale zaprezentowali się wszyscy aktorzy, a szczególnie Maksymilian Nowak w roli Lucyfera i Kamil Malec w roli Boruty.

Koncert kolęd w wykonaniu orkiestry dętej z Głębowic
Program świąteczny w wykonaniu klasy IV
Diabły próbują przeszkodzić w Świętach Bożego Narodzenia - scena z przedstawienia
Program świąteczny w wykonaniu klasy IV
Anioły i diabły - przedstawienie klasy IV
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"