Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej

Dnia 17.01.2012r. biblioteka szkolna przyjęła w poczet swoich czytelników uczniów klasy Ia i  Ib. Zanim się to stało, uczniowie udali się w podróż do Krainy Książek. Po drodze napotkali kilka przeszkód, które doskonale pokonali. Po wysłuchaniu opowiadania „Wędrówka książki” oraz próśb Królowej Książki nastąpiło przyrzeczenie i wręczenie dyplomów.

Uroczystość przebiegła w bajkowej atmosferze dzięki starszym kolegom i koleżankom z kl.IVa i kl.V, którzy wcielili się w bajkowe postacie. Była:  Baba Jaga, Kot w butach, Czerwony Kapturek, Śpiąca Królewna, Kopciuszek, Wróżka.

Do odwiedzin szkolnej biblioteki serdecznie zapraszamy.

Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"