Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy

W naszej szkole realizowany jest projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego ,,Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”. Od września 2009 projekt realizuje klasa IIa pod opieką  pani Doroty Dudek. 15 grudnia 2009 odbył się pokaz efektów i osiągnięć  uczniów. Swoją obecnością zaszczyciła nas wójt Gminy Oświęcim Eliza Góra, która przekazała również przybyłym rodzicom i uczniom świąteczne życzenia.  Realizując projekt, szkoła wzbogaciła się o nowe pomoce dydaktyczne, natomiast uczniowie zyskali  szansę na rozwijanie indywidualnych  predyspozycji intelektualnych.

Wizyta przedszkolaków z Zaborza
Zajecia otwarte dla przedszkolaków z Grojca
Wystawa prac uczniów
Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu."Mirabelka -kiełkująca historia 100-licy"
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.