Pierwszy dzwonek

1 września wróciliśmy do szkoły. Pani dyrektor Joanna Wysogląd przywitała wszystkich zgromadzonych na sali gimnastycznej- uczniów, rodziców, nauczycieli. Na uroczystości gościł zastępca wójta Gminy Oświęcim pan Mirosław Smolarek, który w swoim przemówieniu podziękował wszystkim, którzy podczas wakacji pracowali na terenie szkoły, by ją upiększyć i przygotować na nowy rok szkolny. Szczególną uwagą otoczono pierwszoklasistów, którzy w tym roku rozpoczęli naukę. Mali uczniowie złożyli pod kierunkiem swojej wychowawczyni pani Małgorzaty Żurawskiej ślubowanie, a następnie pani dyrektor pasowała ich na uczniów Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Grojcu. Nie zapomnieliśmy o 77 rocznicy wybuchu II wojny światowej. To tragiczne wydarzenie przybliżył nam w swoim wystąpieniu szóstoklasista – Filip Mendyk. Mamy nadzieję, że rozpoczynający się rok szkolny będzie obfitował w sukcesy uczniów i nauczycieli.

NOWY SYSTEM EDUKACJI, KSZTAŁCENIE W LICEACH, TECHNIKACH I SZKOŁACH BRANŻOWYCH, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK 2019/2020?, KRYTERIA REKRUTACJI
Wycieczka klasy III do Krakowa
Wizyta w Bielsku-BiałejZajęcia ekologiczne w Zakładzie Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej