Podróż z Bolkiem i Lolkiem- wycieczka klas drugich

Wczesnym rankiem klasy drugie  wyruszyły na wycieczkę do Bielska - Białej. Studio Filmów Rysunkowych zachwyciło uczniów barwnymi ilustracjami bohaterów  ulubionych bajek oraz dekoracji. Wspólnie z przewodnikami i zarazem twórcami filmów poznali kolejne etapy ich pracochłonnej produkcji. Z radością zobaczyli także ulubione filmy z Bolkiem i Lolkiem, Reksiem oraz Lisem Leonem. Nie mogło zabraknąć pamiątkowych zakupów. Następnym punktem zwiedzania był Dom Tkacza - Oddział Muzeum Historycznego w Bielsku- Białej. Spacer malowniczymi ulicami miasta zwieńczyły lody, odpoczynek przy fontannie i reliktach średniowiecznego ratusza. Mnóstwa sił potrzebowali uczniowie na placu zabaw w Przecieszynie. Podsumowaniem wyprawy były pyszne kiełbaski.Wszyscy szczęśliwie wrócili do domu.
Studio Filmów Rysunkowych-  spotkanie z panem Romanem Baranem
klasa2b
Dom Tkacza
Mecz przyjażni
Wycieczka klas drugich do stadniny koni "Karino"
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.