Podsumowanie etapu szkolnego

Laureaci konkursu - etap szkolny

Do IV Ogólnopolskiego Konkursu  „Wielka Liga Czytelników” zgłosiło się 28 uczniów.  Uczniowie zdobywali sprawności czytelnicze rozwiązując test  po przeczytaniu książki.

4 sprawności czytelnicze  zdobył Dawid Mąkina 1b i otrzymał Dyplom Czytelnika.

Po zdobyciu 6 sprawności czytelniczych 20 uczniów wzięło udział w indywidualnym teście kwalifikacyjnym do etapu powiatowego. 17 uczniów otrzymało nagrody książkowe i Dyplom Aktywnego Czytelnika:

Natalia Majcherek 2a

Filip Kiznar 2b

Sandra Grądziel 1a

Mikołaj Kleszcz 2b

Aleksandra Chrapczyńska 1a

Sandra Waszkiewicz 3a

Kacper Piecha 4b

Milena Kuźma 2b

Laura Waszkiewicz 4b

Amelia Grabowska 2b

Maja Waszkiewicz 3a

Hubert Nitka 1b

Filip Molenda 1b

Julia Ćwiklicka 2b

Hanna Wójcik 1a

Olga Pieczonka 1b

Paulina Rusin 1a

Laureaci otrzymali nagrody książkowe i  Dyplom  Zwycięzcy oraz  będą nas reprezentować jako drużyna  w etapie powiatowym 28 lutego w Szkole  Podstawowej nr 3 im. Klementyny Tańskiej - Hoffmanowej w Oświęcimiu

Emilia Krawczyk 1a

Patryk Mroczek 2a

Patryk Joniec 1a

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i  dziękujemy za zaangażowanie Rodzicom, ponieważ zgodnie z regulaminem, była to okazja do wspólnego rodzinnego czytania.

Dziękujemy  Radzie Rodziców za ufundowanie nagród książkowych dla wszystkich uczniów biorących udział w konkursie.

Koordynatorkami konkursu na terenie szkoły są panie: Marzena Dudek, Dorota Dudek i Małgorzata Chwierut.

Podsumowanie etapu szkolnego.
Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Uwalniamy nasze środowisko od zużytych bateriiKonkurs ekologiczny