Pokaz zwierząt tropikalnych

8 listopada 2017r. w naszej szkole odbyła się żywa lekcja zoologii prowadzona przez firmę edukacyjno-pokazową Anolis. Podczas spotkania uczniowie zapoznali się z owadami, pajęczakami, płazami i gadami z różnych stron świata. Dzieci mogły zobaczyć m.in.: karaczana kubańskiego, ptasznika czerwonokolankowego i różowego, salamandrę meksykańską, albinotyczną żabę szponiastą, tylikwę scynkową oraz węża boa dusiciela. Uczniowie z uwagą i wielkim zainteresowaniem wysłuchali informacji o środowisku życia, czynnościach życiowych i ciekawostkach dotyczących zachowania tych egzotycznych zwierząt.

Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.