1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Kontakt
  8. Rada Rodziców
  9. Mapa Serwisu
  10. RODO

Polubić czytanie

opis niedostepny

16 kwietnia klasa Vb gościła  panią Katarzynę Chowaniec - Bakalarską z Gminnej Biblioteki Publicznej w Grojcu, która przeprowadziła zajęcia czytelnicze w ramach Ogólnopolskiej Akcji Czytania Jeżycjady. Przypomnijmy jest to znany cykl powieści Małgorzaty Musierowicz.

"Jeżycjadę, (...), można czytać wszędzie — w domu, w szkole, w parku, w pociągu — i zawsze — wciąż od nowa, choć niekoniecznie od początku, wszak przyjaźń z Borejkami można rozpocząć od dowolnego z 22 tomów, a ich perypetie poznawać chronologicznie lub na wyrywki. "

Pani bibliotekarka wybrała i przeczytała fragmenty powieści, a klasa Vb z zainteresowaniem ich wysłuchała. Później odbyły się warsztaty. Uczniowie wykonywali plakat dotyczący ciekawej akcji przeprowadzonej przez bohaterów powieści. Eksperymentalny Sygnał Dobra można wysyłać i dziś, wystarczy tylko UŚMIECH!


opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Interhead.pl