1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Kontakt
  8. Rada Rodziców
  9. Mapa Serwisu
  10. RODO

Pomagamy!

opis niedostepny
opis niedostepny


 

 

 

 

 

 

Wolontariuszki ze Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Grojcu wzięły udział w Wielkim Charytatywnym Jarmarku Bożonarodzeniowym zorganizowanym w niedzielę 10 grudnia br. w Oświęcimskim Centrum Kultury. Organizatorem imprezy była Fundacja Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy. Podczas jarmarku zebrano 19 tys. 900 zł na leczenie i rehabilitację 6-letniej Antosi z Nowej Wsi cierpiącej na spastyczność kończyn dolnych, zaburzenia neurorozwojowe, opóźnienie rozwoju mowy oraz podejrzenie zespołu genetycznego.W niedzielnej imprezie uczestniczyły wolontariuszki naszej szkoły: Katarzyna i Zuzanna Wasilewskie, Natalia Dziubek, Emilia Noworyta oraz Alicja Kolasa. Przez kilka godzin kwestowały z puszkami, (brały udział w podliczeniu zbiórki publicznej i spisywaniu protokołu). Zbierały datki podczas spektaklu teatralnego pt. „Bajka o Mikołaju i w bajkowej krainie zamieszaniu”" w wykonaniu aktorów z Miejskiego Przedszkola Nr 15 w Oświęcimiu. Uczestniczyły w uroczystym rozstrzygnięciu konkursu na „Dobroczynną Bombkę Bożonarodzeniową”, w którym wzięło udział blisko 700 uczestników ze szkół i przedszkoli z powiatu oświęcimskiego – w tym uczniowie naszej szkoły. Wyróżnieni otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.
W niedzielnym jarmarku wzięło udział 60 wystawców. Na stoiskach nie zabrakło wyrobów rękodzielniczych, począwszy od ozdób świątecznych (stroików, bombek, świec), a skończywszy na ręcznie szytych ekopluszakach, unikatowej biżuterii i przedmiotach zdobionych techniką decoupage. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: loterię fantową, warsztaty zdobienia pierniczków i bombek oraz spektakl teatralny pt. „Bajka o Mikołaju i w bajkowej krainie zamieszaniu”" w wykonaniu aktorów z Miejskiego Przedszkola Nr 15 w Oświęcimiu.


opis niedostepny
opis niedostepny
Samorząd Uczniowski
Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem.
Jadłospis
Interhead.pl