Poznajemy historię gitary

29 lutego uczestniczyliśmy w lekcji umuzykalniającej "Instrumenty strunowe szarpane, historia gitary". Program został przygotowany przez agencję muzyczną KONTRA. Ze zdziwieniem odkryliśmy, że początki gitary mają wiele wspólnego z łukiem. Poznaliśmy różne odmiany tego instrumentu i wysłuchaliśmy utworów w wykonaniu zawodowego gitarzysty. Na koniec spotkania wspólnie muzykowaliśmy. Wspaniale zabrzmiały dźwięki z filmu "Desperado"!

RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej