Poznajemy instrumenty perkusyjne

11  lutego gościliśmy w naszej szkole muzyków, którzy zaprezentowali publiczności instrumenty perkusyjne. W trakcie spotkania uczniowie posłuchali znakomitego wykonania "Lotu trzmiela" na ksylofonie. Po tak poważnym repertuarze przyszła kolej na zabawę w rytmie samby i flamenco. Uczniowie mogli samodzielnie popróbować swoich sił jako instrumentaliści i ten sposób symbolicznie zakończyć czas karnawału.

O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej