Przygotuj z nami świąteczną paczkę na rzecz osoby potrzebującej!

Szkolny Klub Wolontariatu organizuje akcję "Świąteczna Paczka" na rzecz 17-letniej mieszkanki Grojca Natalii cierpiącej na porażenie mózgowe, epilepsję i nowotwór złośliwy. Do 20 grudnia br. w szkole prowadzona jest zbiórka produktów żywnościowych o wydłużonym terminie przydatności do spożycia. Przykładowe produkty: olej, mąka, kasza, ryż, makaron, fasola, cukier, herbata, kawa, dżemy, wszelkiego rodzaju żywność w puszkach, koncentraty, ketchup, majonez, musztarda, słodycze etc.
Uczyńmy wszystko, aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia były dla Natalii wyjątkowe.
Pamiętajmy, że dobro powraca!

Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.
Akcja 1% dla SzkołyPodaruj nam swój 1%
Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."