Przystanek wakacje!

Po dziesięciu miesiącach nauki zgromadziliśmy się na sali gimnastycznej, by podsumować kończący się rok szkolny. Wielu uczniów zostało wyróżnionych świadectwami z paskiem i z radością odebrało piękne nagrody książkowe ufundowane przez radę rodziców. Doceniono także osoby za wzorową postawę społeczną i stuprocentową frekwencję w roku szkolnym 2017/2018. Pani dyrektor poinformowała wszystkich, że pracę w naszej szkole kończy pani Irena Jędrzejczyk – nasza ulubiona pani woźna. Przedstawiciele uczniów podziękowali jej za wielkie serce, uśmiech, chęć pomocy i zrozumienie, wręczając kolorowy bukiet kwiatów i życzyli oczywiście dużo zdrowia!

Oficjalne spotkanie na sali gimnastycznej zakończył program artystyczny, który został przygotowany przez samorząd szkolny.

Emilia Kramarczyk (IIIb)- Najlepsza Czytelniczka biblioteko szkolnej
My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89
Wycieczka klas drugich do stadniny koni "Karino"