RAZEM NA ŚWIĘTA!

Uczennice klasy Vb postanowiły czynnie włączyć się w tę piękną akcję i zaangażować w nią wszystkich szkolnych miłośników zwierząt. Kolejny raz odbyła się u nas zbiórka karmy i wszystkiego, co może się przydać zwierzakom ze schroniska w Chełmku. Koordynatorkami przedsięwzięcia były Nadia Kluwak, Daria Nitka, Emilka Dźwigoń i Marika Możdżeń. Ich codzienna praca polegała  na przyjmowaniu i segregowaniu przyniesionych produktów oraz prowadzeniu dokumentacji i gazetki  ściennej. Dziewczynki były także pomysłodawczyniami i organizatorkami dyskoteki andrzejkowej  (bilet za prezent dla pieska lub kotka) oraz loterii fantowej. Dochód został w całości przeznaczony na zakup pokaźnego zestawu smyczy, których bardzo brakuje w schronisku. W przygotowanie dyskoteki aktywnie włączył się samorząd klas IV-VIII.

Młodsze klasy również nie zawiodły. Udało się zebrać sporo karmy, koce i zabawki. Starszą grupę w działaniach wspierała pani Agata Mamica, młodszą- pani Małgorzata Żurawska.

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu możemy się cieszyć, że i w tym roku zwierzaki dostały od nas gwiazdkowy prezent i choć trochę poprawiliśmy ich los.

Wizyta u"specjalsów"14 czerwca br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Jednostki Wojskowej NIL w Krakowie.
Wycieczka klas V w Góry Świętokrzyskie
Szkoła na sportowo