1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Kontakt
  8. Rada Rodziców
  9. Mapa Serwisu
  10. RODO

RAZEM NA ŚWIĘTA!

opis niedostepny

Uczennice klasy Vb postanowiły czynnie włączyć się w tę piękną akcję i zaangażować w nią wszystkich szkolnych miłośników zwierząt. Kolejny raz odbyła się u nas zbiórka karmy i wszystkiego, co może się przydać zwierzakom ze schroniska w Chełmku. Koordynatorkami przedsięwzięcia były Nadia Kluwak, Daria Nitka, Emilka Dźwigoń i Marika Możdżeń. Ich codzienna praca polegała  na przyjmowaniu i segregowaniu przyniesionych produktów oraz prowadzeniu dokumentacji i gazetki  ściennej. Dziewczynki były także pomysłodawczyniami i organizatorkami dyskoteki andrzejkowej  (bilet za prezent dla pieska lub kotka) oraz loterii fantowej. Dochód został w całości przeznaczony na zakup pokaźnego zestawu smyczy, których bardzo brakuje w schronisku. W przygotowanie dyskoteki aktywnie włączył się samorząd klas IV-VIII.

Młodsze klasy również nie zawiodły. Udało się zebrać sporo karmy, koce i zabawki. Starszą grupę w działaniach wspierała pani Agata Mamica, młodszą- pani Małgorzata Żurawska.

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu możemy się cieszyć, że i w tym roku zwierzaki dostały od nas gwiazdkowy prezent i choć trochę poprawiliśmy ich los.

opis niedostepny
Uwaga!5 marca została uruchomiona nowa strona internetowa naszej szkoły
Jadłospis
Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem.
Interhead.pl