Ratujemy i Uczymy Ratować

16 października 2013r. o 12.00 uczniowie klas drugich i trzecich wzięli aktywny udział w ustanawianiu  rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo - oddechowej przez jak największą ilość osób. Uczestniczą oni w Programie Edukacyjnym  Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy " Ratujemy i Uczymy Ratować". Nad przebiegiem zajęć czuwały nauczycielki : Małgorzata Semik,  Krystyna Jaromin, Dorota Dudek i Małgorzata Chwierut. Mali ratownicy ćwiczyli na fantomach przekazanych przez Fundację WOŚP. Mimo zmęczenia, udało nam się wytrwać nieprzerwanie przez 30 minut i zmobilizować wszystkich uczniów do udziału. Z pewnością pomogła piosenka " Stayin' Alive" zespołu Bee Gees oraz rytmiczne bicie serc wszystkich uczestników i zaproszonych gości.

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego
Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.
Rekrutacja 2019/2020SZKOŁY PODSTAWOWE – rekrutacja 2019/2020