Ratujemy i uczymy ratować

Uczeń wykonuje uciskanie klatki piersiowej

Klasa pierwsza uczestniczyła w kolejnej edycji edukacyjnego programu "RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ".

Uczniowie w trakcie zajęć uczyli się jak udzielać pierwszej pomocy, poznawali słownictwo ratownicze oraz wykonywali ćwiczenia praktyczne na pomocach, które szkoła otrzymała od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zajęcia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Akcja będzie kontynuowana w następnym roku szkolnym.

Uczennica wykonuje uciskanie klatki piersiowej
Uczeń wykonuje oddechy ratownicze
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Biała Szkola
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.