Ratujemy i uczymy ratować

Uczeń wykonuje uciskanie klatki piersiowej

Klasa pierwsza uczestniczyła w kolejnej edycji edukacyjnego programu "RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ".

Uczniowie w trakcie zajęć uczyli się jak udzielać pierwszej pomocy, poznawali słownictwo ratownicze oraz wykonywali ćwiczenia praktyczne na pomocach, które szkoła otrzymała od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zajęcia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Akcja będzie kontynuowana w następnym roku szkolnym.

Uczennica wykonuje uciskanie klatki piersiowej
Uczeń wykonuje oddechy ratownicze
Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.