Ratujemy i uczymy ratować

Po raz kolejny w klasach pierwszych przeprowadzono edycje programu edukacyjnego "Ratujemy i uczymy ratować".

Uczniowie w trakcie zajęć uczyli się jak udzielać pierwszej pomocy, poznawali słownictwo ratownicze oraz wykonywali ćwiczenia praktyczne na pomocach, które szkoła otrzymała od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dobrym rozwiązaniem jest nauczenie się zasad pierwszej pomocy dzięki edukacyjnej grze internetowej. Gra dostępna na stronie:

Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.
Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."
Klasa IVc w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Oświęcimiu