Ratujemy i uczymy ratować

Ponad stu uczniów klas I - III  wzięło udział w ogólnopolskiej próbie bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo - oddechowej. Szkoła uczestniczy w Programie Edukacyjnym Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy "Ratujemy i Uczymy Ratować".  Przed przystąpieniem do akcji przypomniano zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz  numery telefonów alarmowych. Od 12.00 do 12.30 mali ratownicy wytrwale ćwiczyli na fantomach przekazanych przez Fundacje WOŚP.  Nad przebiegiem akcji czuwały przeszkolone nauczycielki: Izabela Grolik, Krystyna Jaromin oraz Małgorzata Chwierut.

NOWY SYSTEM EDUKACJI, KSZTAŁCENIE W LICEACH, TECHNIKACH I SZKOŁACH BRANŻOWYCH, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK 2019/2020?, KRYTERIA REKRUTACJI
Hokeista Dariusz Wanat dzielił się swoją pasją z uczniami
Żegnaj zimo! Witaj wiosno!Z wizytą w bibliotece.