Ratujemy i uczymy ratować

Ponad stu uczniów klas I - III  wzięło udział w ogólnopolskiej próbie bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo - oddechowej. Szkoła uczestniczy w Programie Edukacyjnym Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy "Ratujemy i Uczymy Ratować".  Przed przystąpieniem do akcji przypomniano zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz  numery telefonów alarmowych. Od 12.00 do 12.30 mali ratownicy wytrwale ćwiczyli na fantomach przekazanych przez Fundacje WOŚP.  Nad przebiegiem akcji czuwały przeszkolone nauczycielki: Izabela Grolik, Krystyna Jaromin oraz Małgorzata Chwierut.

Jadłospis
Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
Ogólnopolska Próba Bicia Rekordu w Pierwszej Pomocy