Zadbali o zdrowie bezpiecznie i odblaskowo!

Z odblaskami bezpieczniej!

Pogoda dopisała dziś wszystkim, którzy uczestniczyli w popołudniowym spacerze promującym noszenie elementów odblaskowych wśród mieszkańców Grojca. Po raz czwarty uczniowie zaprosili do udziału w wydarzeniu swoich rodziców i bliskich, a nawet czworonożnych przyjaciół. Energii do spaceru dostarczyły pyszne i soczyste jabłka z sadu Państwa  Domżałów. Bardzo za nie dziękujemy. Szczególną uwagę zwrócono w tym roku na konieczność poruszania się  w miejscach wyznaczonych, jakimi są chodniki. Na zakończenie wspólnie wyróżniono najbardziej odblaskowych spacerowiczów. Zostali nimi: Sandra Sporysz z VIb Oliwier Parys z IIIa i Zosia Parys z Ib, Róża Bakalarska z IVc, Emilia Dźwigoń z Vb i Julia Foryś z Ib . Brawa należą się wszystkim uczestnikom spaceru! Organizacją wydarzenia zajęły się panie: Małgorzata Chwierut i Paulina Waliczek.

Nośmy odblaski - świećmy przykładem codziennie!

Dziękujemy za pyszne jabłka!
Przy  fontannie
Najbardziej odblaskowi spacerowicze
Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.
Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.