SKS

Szkolny klub sportowy "Promyk" zrzesza obecnie 20 uczniów. Zajęcia odbywają się w każdy czwartek w wymiarze jednej godziny od 14:10 do 15:10. Wiodąca dyscypliną jest piłka nożna. Uczniowie przygotowują się do gminnych i powiatowych zawodów w halowej piłce nożnej (dziewcząt i chłopców), 7 osobowej piłce nożnej (boisko)oraz do piłkarskiego Memoriału Eugeniusza Szustera (dziewcząt i chłopców). W Memoriale Eugeniusza Szustera uczniowie już dwukrotnie zwyciężyli trzy razy z rzędu w punktacji drużynowej (dziewcząt i chłopców) i zdobyli dwa puchary przechodnie na stałe dla szkoły. Uzdolniona piłkarsko młodzież jest kierowana do drużyny "Żaków" i "Trampkarzy" LKS "Solavia" Grojec.

Ponadto uczniowie na zajęciach przygotowują się do zawodów w drużynowym i indywidualnym tenisie stołowym, czwórboju i trójboju lekkoatletycznym,  indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych oraz w piłce ręcznej i piłce koszykowej. Uczniowie naszej szkoły już wielokrotnie zdobywali  medale i puchary na zawodach powiatowych i awansowali do zawodów wojewódzkich.

I miejsce w XIII Memoriale Eugeniusza Szustera w kategorii dziewcząt
I miejsce w XIII Memoriale Eugeniusza Szustera w kategorii chłopców
Procedury zachowania w sytuacjach kryzysowych i nadzwyczajnych.
Wizyta u"specjalsów"14 czerwca br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Jednostki Wojskowej NIL w Krakowie.
Wycieczka klas V w Góry Świętokrzyskie