SKS

Szkolny klub sportowy "Promyk" zrzesza obecnie 20 uczniów. Zajęcia odbywają się w każdy czwartek w wymiarze jednej godziny od 14:10 do 15:10. Wiodąca dyscypliną jest piłka nożna. Uczniowie przygotowują się do gminnych i powiatowych zawodów w halowej piłce nożnej (dziewcząt i chłopców), 7 osobowej piłce nożnej (boisko)oraz do piłkarskiego Memoriału Eugeniusza Szustera (dziewcząt i chłopców). W Memoriale Eugeniusza Szustera uczniowie już dwukrotnie zwyciężyli trzy razy z rzędu w punktacji drużynowej (dziewcząt i chłopców) i zdobyli dwa puchary przechodnie na stałe dla szkoły. Uzdolniona piłkarsko młodzież jest kierowana do drużyny "Żaków" i "Trampkarzy" LKS "Solavia" Grojec.

Ponadto uczniowie na zajęciach przygotowują się do zawodów w drużynowym i indywidualnym tenisie stołowym, czwórboju i trójboju lekkoatletycznym,  indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych oraz w piłce ręcznej i piłce koszykowej. Uczniowie naszej szkoły już wielokrotnie zdobywali  medale i puchary na zawodach powiatowych i awansowali do zawodów wojewódzkich.

I miejsce w XIII Memoriale Eugeniusza Szustera w kategorii dziewcząt
I miejsce w XIII Memoriale Eugeniusza Szustera w kategorii chłopców
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej