1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Kontakt
  8. Rada Rodziców
  9. Mapa Serwisu
  10. RODO

SKS

Szkolny klub sportowy "Promyk" zrzesza obecnie 20 uczniów. Zajęcia odbywają się w każdy czwartek w wymiarze jednej godziny od 14:10 do 15:10. Wiodąca dyscypliną jest piłka nożna. Uczniowie przygotowują się do gminnych i powiatowych zawodów w halowej piłce nożnej (dziewcząt i chłopców), 7 osobowej piłce nożnej (boisko)oraz do piłkarskiego Memoriału Eugeniusza Szustera (dziewcząt i chłopców). W Memoriale Eugeniusza Szustera uczniowie już dwukrotnie zwyciężyli trzy razy z rzędu w punktacji drużynowej (dziewcząt i chłopców) i zdobyli dwa puchary przechodnie na stałe dla szkoły. Uzdolniona piłkarsko młodzież jest kierowana do drużyny "Żaków" i "Trampkarzy" LKS "Solavia" Grojec.

 Ponadto uczniowie na zajęciach przygotowują się do zawodów w drużynowym i indywidualnym tenisie stołowym, czwórboju i trójboju lekkoatletycznym,  indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych oraz w piłce ręcznej i piłce koszykowej. Uczniowie naszej szkoły już wielokrotnie zdobywali  medale i puchary na zawodach powiatowych i awansowali do zawodów wojewódzkich.

I miejsce w XIII Memoriale Eugeniusza Szustera w kategorii dziewcząt
I miejsce w XIII Memoriale Eugeniusza Szustera w kategorii chłopców
Artystyczne sukcesy naszych uczennicUczennice naszej szkoły zdobyły pierwsze miejsca (w różnych kategoriach wiekowych) w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej.
Upamiętnienie odzyskania przez Polskę niepodległościZ okazji obchodów 101. rocznicy odzyskania niepodległości dzieci z klas 4, 5a oraz uczniowie nagrodzeni w konkursach muzycznych przygotowali uroczysty apel.
Wyróżnienie dla naszej szkołyRelacja z przeprowadzenia akcji MY 89 zyskała uznanie jury ogólnopolskiego konkursu.
Interhead.pl