1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Po lekcjach
  8. Kontakt
  9. Rada Rodziców
  10. Mapa Serwisu
  11. RODO

SKS

Szkolny klub sportowy "Promyk" zrzesza obecnie 20 uczniów. Zajęcia odbywają się w każdy czwartek w wymiarze jednej godziny od 14:10 do 15:10. Wiodąca dyscypliną jest piłka nożna. Uczniowie przygotowują się do gminnych i powiatowych zawodów w halowej piłce nożnej (dziewcząt i chłopców), 7 osobowej piłce nożnej (boisko)oraz do piłkarskiego Memoriału Eugeniusza Szustera (dziewcząt i chłopców). W Memoriale Eugeniusza Szustera uczniowie już dwukrotnie zwyciężyli trzy razy z rzędu w punktacji drużynowej (dziewcząt i chłopców) i zdobyli dwa puchary przechodnie na stałe dla szkoły. Uzdolniona piłkarsko młodzież jest kierowana do drużyny "Żaków" i "Trampkarzy" LKS "Solavia" Grojec.

 Ponadto uczniowie na zajęciach przygotowują się do zawodów w drużynowym i indywidualnym tenisie stołowym, czwórboju i trójboju lekkoatletycznym,  indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych oraz w piłce ręcznej i piłce koszykowej. Uczniowie naszej szkoły już wielokrotnie zdobywali  medale i puchary na zawodach powiatowych i awansowali do zawodów wojewódzkich.

I miejsce w XIII Memoriale Eugeniusza Szustera w kategorii dziewcząt
I miejsce w XIII Memoriale Eugeniusza Szustera w kategorii chłopców
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
Interhead.pl