Spotkanie z tradycją

Uczniowie klasy pierwszej realizujący unijny Projekt "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy" składają serdeczne podziękowania przedstawicielkom Koła Gospodyń Wiejskich w Grojcu. Panie Maria Bajorska i Maria Śliwka prowadziły warsztaty rękodzieła artystycznego "Spotkanie z tradycją". Mamy nadzieję, że przekazana wiedza i umiejętności nie zostaną zmarnowane. Spotkanie na długo pozostanie w naszych sercach.

Panie przybyły na spotkanie w barwnych, regionalnych strojach.
Wizyta w Bielsku-BiałejZajęcia ekologiczne w Zakładzie Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Wizyta u"specjalsów"14 czerwca br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Jednostki Wojskowej NIL w Krakowie.