Spotkanie z tradycją

Uczniowie klasy pierwszej realizujący unijny Projekt "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy" składają serdeczne podziękowania przedstawicielkom Koła Gospodyń Wiejskich w Grojcu. Panie Maria Bajorska i Maria Śliwka prowadziły warsztaty rękodzieła artystycznego "Spotkanie z tradycją". Mamy nadzieję, że przekazana wiedza i umiejętności nie zostaną zmarnowane. Spotkanie na długo pozostanie w naszych sercach.

Panie przybyły na spotkanie w barwnych, regionalnych strojach.
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.