Sprzątamy świat

We wrześniu 2009 roku dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Grojcu, pod opieką nauczycieli, ruszyły sprzątać park. Zgodnie z założeniami akcji „Sprzątanie świata”, co roku młodsze klasy z miejscowej podstawówki poświęcają  jeden dzień na oczyszczanie ze śmieci wybranego miejsca w rodzimej wsi. Klasy: Ib, której wychowawcą jest pani Małgorzata Chwierut i  IIa, pod opieką pani Doroty Dudek,  zapełniły śmieciami plastikowe worki.Na szczęście nie było ich dużo.

RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej