Sprzątamy świat

We wrześniu 2009 roku dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Grojcu, pod opieką nauczycieli, ruszyły sprzątać park. Zgodnie z założeniami akcji „Sprzątanie świata”, co roku młodsze klasy z miejscowej podstawówki poświęcają  jeden dzień na oczyszczanie ze śmieci wybranego miejsca w rodzimej wsi. Klasy: Ib, której wychowawcą jest pani Małgorzata Chwierut i  IIa, pod opieką pani Doroty Dudek,  zapełniły śmieciami plastikowe worki.Na szczęście nie było ich dużo.

Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."
Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.
Rekrutacja 2019/2020SZKOŁY PODSTAWOWE – rekrutacja 2019/2020