Sprzątamy świat

We wrześniu 2009 roku dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Grojcu, pod opieką nauczycieli, ruszyły sprzątać park. Zgodnie z założeniami akcji „Sprzątanie świata”, co roku młodsze klasy z miejscowej podstawówki poświęcają  jeden dzień na oczyszczanie ze śmieci wybranego miejsca w rodzimej wsi. Klasy: Ib, której wychowawcą jest pani Małgorzata Chwierut i  IIa, pod opieką pani Doroty Dudek,  zapełniły śmieciami plastikowe worki.Na szczęście nie było ich dużo.

Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
Uwalniamy nasze środowisko od zużytych bateriiKonkurs ekologiczny