Stowarzyszenie Pomocy Szkole

Społeczny Komitet przy Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Grojcu  Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska powstał 13. listopada 2008 roku. Głównymi celami jego działalności są:

• wspieranie pracy szkoły w zakresie edukacji, oświaty i wychowania,
  • zbieranie środków finansowych z pełnym przeznaczeniem na pracę na działalność komitetu.

Zarząd Społecznego Komitetu przy Szkole Postawowej im. H. Sienkiewicza w Grojcu:

• przewodnicząca - Krystyna Jaromin,
  • skarbnik - Bogumiła Kobielska,
  • sekretarz - M. Wieczorek.

Akcja  1% dla naszej szkoły:

Polega na dobrowolnym działaniu podatników na rzecz wspierania rozwoju oświaty.

Zachęcamy rodziców i sympatyków naszej szkoły do udziału w tej akcji czyli do przekazania 1% swoich podatków na rzecz Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Grojcu.

Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!