Stowarzyszenie Pomocy Szkole

Społeczny Komitet przy Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Grojcu  Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska powstał 13. listopada 2008 roku. Głównymi celami jego działalności są:

• wspieranie pracy szkoły w zakresie edukacji, oświaty i wychowania,
  • zbieranie środków finansowych z pełnym przeznaczeniem na pracę na działalność komitetu.

Zarząd Społecznego Komitetu przy Szkole Postawowej im. H. Sienkiewicza w Grojcu:

• przewodnicząca - Krystyna Jaromin,
  • skarbnik - Bogumiła Kobielska,
  • sekretarz - M. Wieczorek.

Akcja  1% dla naszej szkoły:

Polega na dobrowolnym działaniu podatników na rzecz wspierania rozwoju oświaty.

Zachęcamy rodziców i sympatyków naszej szkoły do udziału w tej akcji czyli do przekazania 1% swoich podatków na rzecz Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Grojcu.

Rekrutacja 2019/2020SZKOŁY PODSTAWOWE – rekrutacja 2019/2020
Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."
Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.