Sukces naszego ucznia

Mateusz Mika -stanowisko V- podczas rywalizacji bezpośredniej

Mateusz Mika - uczeń klasy czwartej zajął II miejsce w wojewódzkim konkursie "Odkrywamy średniowiecze". Podczas testu pisemnego i  rywalizacji bezpośredniej pokonał on 238 przeciwników! Nasz uczeń nie tylko wygrał cenne indywidualne nagrody, ale dodatkowo wywalczył dla swojej klasy wycieczkę, a dla szkoły laptop. Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Andrychowie oraz  Średniowieczna  Warownia w Inwałdzie, która gościnnie przyjęła uczestników, umożliwiając im zwiedzenie Parku Miniatur, średniowiecznego grodu i osady. Mateuszowi gratulujemy takiego wspaniałego sukcesu!

Biała Szkola
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.