Sukces naszych uczennic

W dniach od 1 maja do 30 czerwca trwał ciekawy konkurs literacki ogłoszony przez LGD "Dolina  Soły". Zadaniem uczestników było opracowanie opowiadań będących opisem wspomnień, legend, wydarzeń, autentycznych  historii,  które  dotyczą  gmin Oświęcim, Kęty, Brzeszcze, Chełmek. Komisja konkursowa jednogłośnie wybrała 10 tekstów, które  znalazły się  w pięknej publikacji książkowej pt. "Opowieści z Doliny Soły". Autorkami aż trzech wyróżnionych prac są uczennice naszej szkoły:

Anna Berszakiewicz - "Duchy pana hrabiego"

Dominika Kulig - " Tajemniczy Grojec" oraz "Legenda o Aleksandrze i Fryderyku"

Prezentacja książki odbyła się podczas tegorocznego jesiennego Festiwalu Wieś Pełna Skarbów.

Nagrodzone teksty.

Sportowy dzień wiosny
NOWY SYSTEM EDUKACJI, KSZTAŁCENIE W LICEACH, TECHNIKACH I SZKOŁACH BRANŻOWYCH, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK 2019/2020?, KRYTERIA REKRUTACJI
Szkolny konkurs recytatorski " Kurtyna w górę 2019"