Sukces naszych uczennic

W dniach od 1 maja do 30 czerwca trwał ciekawy konkurs literacki ogłoszony przez LGD "Dolina  Soły". Zadaniem uczestników było opracowanie opowiadań będących opisem wspomnień, legend, wydarzeń, autentycznych  historii,  które  dotyczą  gmin Oświęcim, Kęty, Brzeszcze, Chełmek. Komisja konkursowa jednogłośnie wybrała 10 tekstów, które  znalazły się  w pięknej publikacji książkowej pt. "Opowieści z Doliny Soły". Autorkami aż trzech wyróżnionych prac są uczennice naszej szkoły:

Anna Berszakiewicz - "Duchy pana hrabiego"

Dominika Kulig - " Tajemniczy Grojec" oraz "Legenda o Aleksandrze i Fryderyku"

Prezentacja książki odbyła się podczas tegorocznego jesiennego Festiwalu Wieś Pełna Skarbów.

Nagrodzone teksty.

Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu."Mirabelka -kiełkująca historia 100-licy"