Sukces ucznia klasy VI

Uczeń klasy szóstej -Mateusz Mika został laureatem Konkursu Tematycznego Wielcy władcy Polski- Piastowie, zajmując III miejsce w województwie małopolskim. Ten poważny turniej wiedzy historycznej rozpoczął się w październiku eliminacjami szkolnymi. Później Mateusz wyjechał na etap rejonowy do Wadowic, a następnie na etap wojewódzki do Krakowa. Wykazał się tam gruntowną wiedzą na temat panowania Mieszka I, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Wstydliwego, Władysława Łokietka i Kazimierza Wielkiego. Rozdanie dyplomów odbyło się w Muzeum Archeologicznym w Krakowie, a jedną z nagród było zwiedzanie jego ekspozycji. Gratulujemy i życzymy Mateuszowi dalszych sukcesów naukowych.

Zakończenie roku szkolnego Zabrzmiał ostatni dzwonek.
Wycieczka klas V w Góry Świętokrzyskie
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.