Sukces ucznia klasy VI

Uczeń klasy szóstej -Mateusz Mika został laureatem Konkursu Tematycznego Wielcy władcy Polski- Piastowie, zajmując III miejsce w województwie małopolskim. Ten poważny turniej wiedzy historycznej rozpoczął się w październiku eliminacjami szkolnymi. Później Mateusz wyjechał na etap rejonowy do Wadowic, a następnie na etap wojewódzki do Krakowa. Wykazał się tam gruntowną wiedzą na temat panowania Mieszka I, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Wstydliwego, Władysława Łokietka i Kazimierza Wielkiego. Rozdanie dyplomów odbyło się w Muzeum Archeologicznym w Krakowie, a jedną z nagród było zwiedzanie jego ekspozycji. Gratulujemy i życzymy Mateuszowi dalszych sukcesów naukowych.

Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Dzień Pluszowego Misia
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej