Sukcesy naszych uczennic

Wśród laureatów konkursu plastycznego pt. "Kochasz dzieci, nie pal śmieci" znalazły się uczennice z naszej szkoły.

Oliwia Kuśnierz z kl. 1a zajęła I miejsce w kategorii klas 1-3.  Nagrodzoną pracę wykonała podczas zajęć kółka plastycznego pod kierunkiem p. Małgorzaty Semik. Miłą niespodzianką dla Oliwki była nagroda  - rower.

W kategorii klas 4-6 laureatami zostały dwie uczennice z kl. 4b. Julia Kleszcz zajęła III miejsce, a Oliwia Żebrak zdobyła wyróżnienie.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony uczestników. Do organizatora - Urzędu Gminy Oświęcim wpłynęło 330 prac. Tym bardziej gratulujemy naszym uczennicom!

Więcej informacji na stronie Gminy Oświęcim

Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.