Sukcesy naszych uczennic

Wśród laureatów konkursu plastycznego pt. "Kochasz dzieci, nie pal śmieci" znalazły się uczennice z naszej szkoły.

Oliwia Kuśnierz z kl. 1a zajęła I miejsce w kategorii klas 1-3.  Nagrodzoną pracę wykonała podczas zajęć kółka plastycznego pod kierunkiem p. Małgorzaty Semik. Miłą niespodzianką dla Oliwki była nagroda  - rower.

W kategorii klas 4-6 laureatami zostały dwie uczennice z kl. 4b. Julia Kleszcz zajęła III miejsce, a Oliwia Żebrak zdobyła wyróżnienie.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony uczestników. Do organizatora - Urzędu Gminy Oświęcim wpłynęło 330 prac. Tym bardziej gratulujemy naszym uczennicom!

Więcej informacji na stronie Gminy Oświęcim

Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."
Turniej warcabowy
Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego